• Новак
  • -35 %
ECAHAYAKU Автомобил-стил, Пак Сигнал стил Реле 12v ДОВЕДОА АВТОМОБИЛ светилки drl дење работи светла За Toyota Highlander 2012 2013

ECAHAYAKU Автомобил-стил, Пак Сигнал стил Реле 12v ДОВЕДОА АВТОМОБИЛ светилки drl дење работи светла За Toyota

DEN 2679.00
DEN 4121.28

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил е исто како реклама. Гаранција Ние обезбеди 12 месеци гаранција за сите предмети од датумот на породување. Ако има ќе биде екстра цената што ние не можат да си дозволат со вашиот превозот метод, ве молиме да треба да плати за тоа. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Повратни информации и Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Било какви проблеми ве молиме да обезбеди доказ кога светлата се неисправни, како слики, видео. Ви благодариме за разбирањето. е исто така побара и важно за превозот. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас. * Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, и следење на информации престана да се ажурира, ве молиме контактирајте со нас. Дење Работи Светлина е нов тип на зелени електрична извор на светлина за возила,никаква бучава,никакви загадувањето,не се електронски пречки,Подобро светлост излез,Пониски comsuption. Ако не сте сигурни, ве молиме да испратите фотографија на вашиот Toyota Highlander 2012 2013 до нас, ние ќе ни биде мило да ви направиме потврдите.Ова е светилки drl за Toyota Highlander 2012 2013. Дополнително прашање, добредојдени да не контактирате. Тоа сјае бел зрак по вашиот автомобил се започне, а ќе се промени за да Килибар зрак, а ќе го вклучите вашиот пак јачина на светлина. Килибар значи светилки drl се претвори сигнал стил. * Мора да го потврдите вашето целосно име и презиме, особено руската купувачи. Ве молиме потврдете ако вашиот МАГЛА СВЕТИЛКА ПОКЛОПЕЦОТ е иста форма како на слики покажа. Ако ви треба светла итна, ве молиме контактирајте со нас. Тоа значи дека ние имаме право да го избере она што превозот метод ќе биде. Но, ако имате барање за превозот метод, како скапи custom-такса ако се испраќаат од страна на DHL, како ако ви треба светла итна дека ние не може да се испрати од Кина пост. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Не само што направи вашиот автомобил да изгледа поубаво, но, исто така, направи го вашето возачко повеќе безбедност. Секое барање за вас, ве молиме оставете порака за мене кога ќе го поставите цел. Примена на спорот не е најдобар начин да се реши проблемот, trucst нас, ве молиме. Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. * Ние само брод да се потврди цел адреси. Професионални инсталира е високо recommened. Испорака * ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Без рачно. * УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и exludes време на викендите и празниците.

Спецификацијата

боја:
Бело, Жолто
Објектот Дијаметар:
14inch
Специјални Функции:
Дење трчаат го замени светлина
Highlander-Година:
2012,2013
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
ABS+LED
Име На Модел:
Highlander
Тојота Модел:
Highlander
Бренд Име:
ECAHAYAKU
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
За Возило Брендови/Модел:
Тојота

Со стоката дадена додека купуваат