• Новак
  • -25 %
JGRT Автомобил Стил LED Магла Светилка 2005-2012 за Nissan Март LED светилки drl Дење Работи Светлина Висока Ниска Зрак Автомобилски Додатоци

JGRT Автомобил Стил LED Магла Светилка 2005-2012 за Nissan Март LED светилки drl Дење Работи Светлина Висока

DEN 4536.00
DEN 6048.00

Достапност
Достапно за нарачка


Опис На Производот :
Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.
Ние ја цениме вашата поддршка
Вклучувајќи :
еден пар Lelf светлина и Вистинската светлина
Забелешки :
1, За царина . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација. Лесен, удобен. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас.уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин
објектот Функција, Посебни Барања, итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин.
Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не'т знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации

Спецификацијата

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
LED
Nissan Модел:
Март
Објектот Дијаметар:
4inch
Бренд Име:
LARATH
Март-Година:
2012
Име На Модел:
правец на ветер
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Специјални Функции:
правец на ветер
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Година:
2005-2012
Производот:
led foag светла+LED светилки drl+пак сигнал светла
Гаранција:
12 месеци
Wattage:
35
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V

Со стоката дадена додека купуваат