• Новак
  • -14 %
Tcart 1set 13cmx6.5cm Автомобил задните Амблем светлина светилка значка авто led логото светлина ЕЛ автомобил 4D лого За Hyundai I30 За Sonata Додатоци

Tcart 1set 13cmx6.5cm Автомобил задните Амблем светлина светилка значка авто led логото светлина ЕЛ автомобил

DEN 734.00
DEN 853.92

Достапност
Достапно за нарачка


Име
Вредност
Име на производ 4 D Автомобил логото
Големина
13cmx6.5cm
Употреба
автомобил пред
Животен век
30000-50000hours
Моќност
DC 12 V
Место на Потекло
Кина(гуангжу)
LED
водоотпорен
Тежина
0.15 kg
Логото на брендот
Различни автомобили логото на брендот да се избере Карактеристики :
1. 4 D амблем Состојба : 100% Нови
2. 4 D амблем Водоотпорен
3. 4 D амблем светодиодни автомобил стандард
4. 4 D амблем да го Замените оригиналниот автомобил стандард
Овој производ ќе го Направи вашиот автомобил се издвојува во огромно море на автомобили
е уникатна да се изразат индивидуалност.
Заменете го оригиналниот автомобил стандард
4 D амблем Боја : Сина/Црвено/Бело, стандардно е Црвена. Пакет се Вклучени : 1x led логото светлина со 3 M

Спецификацијата

Емитуваат Боја:
црвена, бела, сина
Специјални Функции:
светла шарени
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Hyundai Модел:
Sonata
Име На Модел:
4D LED Логото Светлина
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Тежина:
0.2kg
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Sonata-Година:
До 2015
Бренд Име:
Tcart
боја:
Бело, Сино, Црвено
Големина:
13cmx6.5cm

Со стоката дадена додека купуваат