• Новак
  • -6 %
1Pair 5 72W Работа Светлина Бар 24 ПРЕДВОДЕНА од Поплави Возење Светилка Алуминиум Фрам за Џип Камион Брод Теренски 12/24V 6000K Со Заградата

1Pair 5 72W Работа Светлина Бар 24 ПРЕДВОДЕНА од Поплави Возење Светилка Алуминиум Фрам за Џип Камион Брод

DEN 1791.00
DEN 1905.12

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификација :
LED Моќ : 72 W
Оперативен Напон : DC10-30 V
Водоотпорен го оценувате : IP 67
LED Број : 24 LED
Телото Боја : Црна
Температура на бојата : 6000 K
Материјал : Diecast алуминиум домување
Леќа материјал : Акрилик
Животен Век : 100000 H
Големина : 5 Инчен
Монтажа Заградата : Прилагодлив Trunnion Заградата Планината
Карактеристики :
- Со високи перформанси на тесни водоотпорен,dustproof,quakeproof.
- Анти експлозија
- Најдобар се користи за Off-Road Возило Светлина, Работа Светлина Бар
Пакет се вклучени :
2x LED Светло Бар
2x Монтажа Заградата Колекции
Dual Светлина Редови со 30-степен на самото Место Зрак Овозможува 93% Оптички Ефикасност
Умре фрлија Алуминиумски Домување со Прилагодлив за Монтажа голема Заграда
IP67 Водоотпорен, Прашина-доказ, Рѓа-доказ, Супер Место Зрак за Екстремни Состојба
Напредни Топлина Мијалник Технологија Dissipates Топлина Брзо и Ефикасно
Тешко Нула Доказ и УВ Отпорни Лен Нудат Максимална Јасност, додека Одржување на Светла
Безбедно од Елементи
Вклучувајќи Заградата за Лесна Инсталација
Fitment : се Вклопува во различни возила : Камиони, ЏИП, Џип, Автобус итн со DC 12 V-24 V
* Ве молиме да ги Прочитате Сите Опис и Fitment Пред да Нарачате Производот.
* Белешка : Професионалците инсталирате се препорачува да се избегне проблеми предизвикани од
неискусни installer!
1.Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин, па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само donot грижете се, ние ќе ве информира за прв пат. Се надеваме дека ќе може да се разбере, благодарам, драги.
2.Ве молиме проверете дали стоката е во добра состојба и да се пријавите пред испорака човек го остава. Ако најдете производот е изгубена или оштетена на начин. Ве молиме да земете во фото и нека испорака мажи потврдуваат тоа. Потоа ние ќе ви помогнат нека шпедиција компензира вас.
1. Сите производи ќе бидат внимателно тестирање пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Ние и ветуваме на гаранцијата за квалитет на 3 месеци и ние ќе го поправи тоа бесплатно. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.
3. Ако не сте задоволни со производот, ве Молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви обезбеди задоволување на решение.
Ние ги цениме вашите повратни информации многу. Како тоа ќе ни ги мотивира се направи подобро. Ако имате било какви прашања со нашите производи или услуга, ве Молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да замине негативни повратни информации. Ви благодариме однапред.

Спецификацијата

Бренд Име:
FY-UU
Тип На Објект:
Царинење Светла
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
72W
Име На Модел:
GZD009/02W
Објектот Тежина:
450g
Lumens:
6000LM
Водоотпорен Го Оценувате:
IP 67
LED Број:
24 Led диоди
Големина на:
5 инчен
Typoe:
Светлината Бар/Работа Светлина

Со стоката дадена додека купуваат