• Новак
  • -5 %
VLAND производителот за Автомобил главата светилка за Elantra LED Светлата 2012 2013 2017 Главата осветлување со H7 Xenon светилка и Ден светлина

VLAND производителот за Автомобил главата светилка за Elantra LED Светлата 2012 2013 2017 Главата осветлување

DEN 24132.00
DEN 25401.60

Достапност
Достапно за нарачка

Фаровите се проекторот објективот и светлината ќе биде добро фокусирани. На
купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно.
VLAND производителот за Автомобил главата светилка за Elantra LED Светлата 2012 2013 2016 2017 Главата светлина со H7 Xenon светилка и Ден светлина
pls пратете ми порака со вашиот автомобил режим и годината пред вас
направи цел
Опис На Производот :
1.Инаку, нема да има
гаранција против превоз!
.И, ве молиме проверете со вашиот земјата
царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување.Функција и инсталација.Ве молиме да се разгледа
wether ќе се направи нарачка, ако сте чувствителни на времето за испорака .
За вредност и царините :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
По-Продажбата На Услугата
Pls провери опис на делови, јасно,ако кој било проблем,pls пратете ни порака
за да се потврди Специјално за годината на автомобил ,aslo на fitment. Искусни, професионални и добро изведена автомобил lamp производител и снабдувач.ние се обидуваме да се направи секој клиент биде јасно за
карактеристики на производот. Тие можат да изберат да инсталирате Халоген сијалица или КРИЕШЕ Комплет. Малиот Зрак Сијалица Тип : H7 или D2 H
3.pls e-mail за детали. Сепак, некои автомобили се чувствителни препорачуваме на купувачот
за да го инсталирате од страна на професионални инсталерот.Сите слики се прикажани тука се преземат од страна на самите себе за
вистинските производи.
За Нас
Ние сме производството и, всушност, биле во автомобилот додатоци&подесување делови индустрија за 30
години и многу професионална во автомобил светла. Овие светилки се наменети за Двете Левата рака се вози и Десната страна диск
5.
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги.
Враќа се само прифатени ако има квалитет неисправни.вашиот охрабрување секогаш ќе бидат наша моќ
да се движи напред.
Сите Iterms купувачот купи ние ќе го испратите со ЕМС ,Кина пост Или Русија Линија . Оваа Iterm ги имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили.
Ние ќе ги провери сите на објектот и ви испрати на објектот со добра состојба .
Ако вашата адреса е оддалечен arear можеби ќе треба долго време на вашата адреса.Добавувачот нема одговорност за ставка, ако
пријавете го тоа без никаква проверка . Сите овие фарови ние го носат во моментов се инсталирани со Халоген сијалица во неговата висока зрачна
positon.
Важно imformations
1.
Ако сакате да знаете повеќе информации за нас.
Тоа е игра и приклучокот.И тие можат да обезбедат многу повеќе спаси возна состојба. Alibaba златна на снабдувачот и фабрика.Надградите вашиот возило со racing изглед.или ако сакате да разговараат за wholesales бизнис
со нас. Конкурентна цена во споредба со други производители.И нема сијалица во својата ниска зрак позиција, или затоа што производителот ги остава
која опција и да ја купувачи.
Повратни информации
Pls ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезда преглед ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Продавачот не
одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере. Стабилен квалитет со high-tech опремата.Купувачот ќе
изберете други превозот начин(UPS Fedex DHL) ако не постои ЕМС или Кина пост услуга до
купувачот адреса ,но мора да ја плати разликата во цената.ние ќе се жалат
на товар на компанијата и ќе ви дадат добар одговор.
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме следниов начин на плаќање : Paypal банка T/T, Western Union зачувам
Превозот Метод
Ние, нормално, ќе го испрати во рок од 3-7 работни дена по добиете на вашата исплата.

Спецификацијата

Емитуваат Боја:
со ксенон колекции, без xenon колекции
Hyundai Модел:
Elantra
Elantra-Година:
2014,2012,2013,2015
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Материјал Тип:
PC
Бренд Име:
vland
Објектот Дијаметар:
85cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
LED ,ангел очи ,проектор леќа
Име На Модел:
YAA-ЕЛ-0222A
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Објектот Тежина:
10kg
Напон:
12V
боја:
Црна
Автомобил Производител:
за elantra
Леќа:
Вклучени
Година:
2012 2017
Лер Зрак Тип:
LED
Тип На Објект:
Фарови
Wattage:
35W
Vottage:
12v
Боја Tempreture:
6000K

Со стоката дадена додека купуваат