• Новак
  • -14 %
LDDCZENGHUITEC 12V ДОВЕДОА Автомобил Фарови КОЧАН H4 H7 Авто Главата Светилка Светла 80W 8000LM Главата Светилки H1 ДОВЕДОА Автомобил Светилки 6000K 24V C6

LDDCZENGHUITEC 12V ДОВЕДОА Автомобил Фарови КОЧАН H4 H7 Авто Главата Светилка Светла 80W 8000LM Главата Светилки

DEN 524.00
DEN 609.12

Достапност
Достапно за нарачка


2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ние обезбедуваме 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција. Ние Не Го Поправи Или Да Го Замени Предмети Со An Expired Гаранција. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-21 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние нема да бидат одговорни за купувачот било какви штети и загуба над цел износ дека купувачот има вистински платената нас
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.Купувачот треба да се плати превозот надомест за враќање во секоја ситуација, освен нашите грешки.Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
МИНИ големина 3800lm 36w*2 DC 12 V авто led светлата светилки H8 h9 h11 приклучок
кочан чип 6500 K бела осветлување водоотпорен headlamp за автомобили мотоцикл
Мини S супер брзина фанови(двонасочна топлина дисипација канал),
Зрачи Лесно и fastly.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена . Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати.КУТИЈА , ве Молиме оставете ни валидна Адреса & Поштенски Код.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад. Ние не бродот за да PO.
Сите објектот може да се врати за размена на само.
Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.
Интегриран дизајн, Вграден во Постојан Струја Dual-Возач,
Инстант полна осветленост без да започне одлагање!
Пакување листа :
2 парчиња Автомобил LED светла
1pcs Подарок Кутија

1.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл.

Спецификацијата

Тип Socket:
H1, H11, H7, H4/9003/HB2 Hi/Lo, 9006/HB4
Тип На Објект:
Извори На Светло
Чип Собранието Тип:
КОЧАН
Автомобил модел:
или е корола/Altima/CRV/Cruze/RAV4/Equinox/Сиера
Wattage:
Headlight for Civic/Focus/Fusion/Ram/Camry
Лер Зрак Тип:
Комбо
Извор На Светлина:
LED
Автомобил Марка:
за Автомобил,Камион Чамци за ауди/BMW/Ford/Тојота
Напон:
12V
Температура На Боја:
6500K
Бренд Име:
LDDCZENGHUITEC
Моќ(по собата):
72W/set(36W/сијалица) Автомобил LED Светлата Светилки
Оперативен Напон:
ВАШИНГТОН 9-32V(одговара 12V,24V возила)
Прозрачна Флукс:
7600lm/set(3800lm/сијалица)
Температура На Боја:
Чиста Бела 6500K
автомобил led светла:
H4 Hi-Lo Зрак КОЧАН Автомобил LED Фарови
Извор На Светлина:
Автомобил Светла За Магла Светлина

Со стоката дадена додека купуваат