• Новак
  • -20 %
Автомобил Стил Ангел Око Магла Светилка за Nissan Tiida LED светилки drl Дење Работи Светлина Висока Ниска Зрак Магла Светлина Автомобилски Додатоци

Автомобил Стил Ангел Око Магла Светилка за Nissan Tiida LED светилки drl Дење Работи Светлина Висока Ниска

DEN 4416.00
DEN 5520.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Материјал Тип:
Нерѓосувачки челик+стакло
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
UNOCAR
Објектот Дијаметар:
4inch
Напон:
12V
Име На Модел:
Ford Nissan Tiida 2005-2008 Година
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
Nissan

Со стоката дадена додека купуваат