• Новак
  • -29 %
Eonstime 2 парчиња Бела 18LED Табличка Светлина Светилки за porsche Cayenne 955 / 957 ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Голф MKV 5D Туринг Ауди ТТ

Eonstime 2 парчиња Бела 18LED Табличка Светлина Светилки за porsche Cayenne 955 / 957 ФОЛКСВАГЕН Фолксваген

DEN 494.00
DEN 696.00

Достапност
Достапно за нарачка

18 парчиња SMD LED светла, 3-4 пати посветла од акции табличка Xenon светла Бела боја вградена МОЖЕ да-автобус контролер, заврши без одборот компјутер грешка Директна замена, plug and play без измена потребни Забелешка : Овој производ има два дела кои се возачот страна/патникот страна специфични, ве молам, инсталирајте соодветно. еден пар супер светло 18-SMD LED табличка светлина светилки за што се наведени подолу : 2003-10 porsche Cayenne 955 / 957 (Шасија модел 9 PA / 9 PA1) 2004-10 "Фолксваген" Touareg 1 G1 (w/ 18" расклопна резервно тркало) 2001-05 "Фолксваген" Passat Б5.5 5 D Туринг 2006-09 Фолксваген Голф MKV 5 D Турнеја 2007 Audi TT не Постои модификација е потребно. Едноставно unscrew и отстранување на акции табличка светилка користење и директно го замени назад со овие точно одговара LED замена светилки Пакет Содржина : - 2 x LED Лиценца Светлина
За Плаќање
1) да ја прифатиме Alipa
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. За испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Враќање&Наплата 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Спецификацијата

Фолксваген Модел:
Passat
Температура На Боја:
6000K
Тип На Објект:
Табличка Светла
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
0.1
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Wattage:
2W
Име На Модел:
#053
Бренд Име:
Eonstime
Lumens:
130lm

Со стоката дадена додека купуваат