• Новак
  • -19 %
Liislee Андроид 7.1 2G RAM меморија За Nissan Shuaike / Succe е Радио за Автомобил Аудио Видео Мултимедијален DVD Плеер WIFI DVR GPS Навигација Navi

Liislee Андроид 7.1 2G RAM меморија За Nissan Shuaike / Succe е Радио за Автомобил Аудио Видео Мултимедијален

DEN 16718.00
DEN 20640.00

Достапност
Достапно за нарачка

11 b/g/n WLAN Стандард, Високи Перформанси, Ниска Потрошувачка на 20. - Брз Одговор, Изградена во DDR3 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM - Интернет Забава, Вграден Wi Fi Модул & Поддршка 3 G LTE Dongle .За Nissan Shuaike / Succe 2011~2015 Година е Радио за Автомобил Видео Андроид Мултимедијален DVD Плеер WIFI DVR GPS Navi - Андроид 7. Поддршка Воланот Контрола(Ако вашиот автомобил го имаат) Снабдување со Google Maps и Navitel и Waze, и IGO Мапи Функција : 1. Поддржува A2 DP Bluetooth, може да се игра стерео музика преку Bluetooth од вашиот Телефон 32. Поддршка Воланот контролна функција За Услугата : 1. ( Опција ) - Вграден Bluetooth и Поддршка воланот контрола - Микрофон + GPS Антена + Мапи како Бесплатен дар Одговара За Nissan Shuaike / Succe 2011~2015 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание. Тоа не одговара на некои високи editons. Бесплатни ажурирања За вас земја Карта 11. Ако сте го купиле автомобил dvd од нас, ние ќе снабдување на живот aftersale услуга за вас, можете да побарате од нас за навигација ажурирање или нов firmware ако добиеме некоја нова. Поддршка За Андроид На Навигација. Ако објектот има вратени затоа што на купувачот refusion да се расчисти на царинските или примање на пратката, превозот postgae и скапи се врати надоместок ќе се паднати на купувачи одговорност.1 , HD 1024*600 Пиксели , Капацитивни Екран. Поддршка за HD Видео записи до 1920*1080 пиксели, Фото до 4096*4096 пиксели 29. USB Порта и Micro SD Слотот, Поддршка на USB Стик и Мемориската Картичка до 32 GB 36.
Напомена : Овој модел може да се вклопат многу автомобил низок и среден изданија, но не и сите.1 Rockchip ARMV7 РК PX3 Quad Core, 1. На OSD Јазици : англиски/ руски/ француски/ германски/ шпански/ италијански/ Arabic/португалски/турски/Тајландски/полски/хебрејски итн повеќе од 20 видови јазик 13. Онлајн Комуникација, да ги задржи поврзани преку We Chat, Twitter, Facebook, Gtalk, Gmail и други услуги 27. Поддржува Bluetooth hands-free функција, вграден микрофон 31. 4 x 45w Опкружувачки Стерео, Subwoofer Излез 30. Поддршка Rear View Camera текст и обратно предизвика Контрола 38. Обично 98% клиенти може да се добие објект без Царинската такса, така што не треба се грижите за тоа.Wifi е Изградена-во, не треба да поврзете надворешен Wifi Dongle,Може да се добие WLAN 10. Поддршка на Медиумската Картичка/GPS Картичка/ USB Стик до 32 GB SD картичка 15.
Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму.Капацитивните Мулти-екран на допир 9. Поддршка за читање и уредување на Официјалната Софтвер, WORD/EXCEL/POWERPOINT/PDF/TXT.ПРОЦЕСОРОТ : Андроид 7.Поддршка за 1080 P+Поддршка Lossless музика 6. Поддршка за Dual Зона функција, додека Навигација можете да слушате музика или радио во исто време 24. Вградениот Wi Fi dongle, поддршка 802. Ние ќе прогласи $75 стандардно на фактурата за вашиот парцела да ви помогне да се избегне царинските давачки колку што е можно. Царинска такса и Даноци се купувачи одговорност, ние продавачот не може да се контролира и нема да биде одговорен за ова, ве молиме љубезно забелешка за тоа пред да се одржи редот. Преземете телефон книга функција, можете да даунлоадирате информации за контакт од вашиот телефон на оваа единица 33.Поддршка Воланот Контрола(Ако вашиот автомобил го имаат) 7.RAM меморија(Меморија) : 2 GB DDR3 Голема брзина складирање 4. Онлајн Забава, поддршка на онлајн видео, ТЕЛЕВИЗИЈА, филм, музика, радио, Youtube, Yahoo, MSN.800*480 или 1024*600 HD Капацитивни Екран на Допир 2. Вграден Часовник и Календар, тоа е Вистински Часовникот за приказ на време, Часовникот/Датум/Недела прилагодливи 17. Поддршка Андроид Мултимедијален Плеер, тоа може да се игра на Музика/Movie/Photo од локалниот Диск или поврзани ТФ-Картичка.

Спецификацијата

Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Поддршка Може да-Автобус,Wifi Функционалност,Поддршка за 3G Мрежа,вградениот Звучник/Микрофон
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,Mp4,Видео CD,WMA
Din:
Двојно Din
OSD Language:
Руски,Шпански,Еврејски,Италијански,Норвешки,Француски,Германски,Малајски,Англиски
Оперативен Систем:
Андроид
Специјални Функции:
Bluetooth,Екран на Допир,Мобилен Телефон,MP3,CD Плеер,Built-in GPS,Радио Тјунер
RAM меморија:
2G
Напон:
12V
Од Моќ:
4*45W Говорникот
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Големина На Дисплеј:
8
ROM:
32g
Макс Надворешна Меморија:
32g
Резолуција:
1024*600
Име На Модел:
КС-N011
Бренд Име:
Liislee
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Објектот Тежина:
5kg
Објектот Големина:
8 инчен екран
Интерфејс:
plug and play
Материјал Тип:
resistive екран осетлив на допир

Со стоката дадена додека купуваат