• Новак
  • -6 %
За ХОНДА За CRV За CR-V RM1 RM3 RM4 MK4 2011~2017 Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Оригинален Стил за Навигација Liislee Големиот Екран Navi

За ХОНДА За CRV За CR-V RM1 RM3 RM4 MK4 2011~2017 Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Оригинален Стил за Навигација

DEN 18544.00
DEN 19728.00

Достапност
Достапно за нарачка


Ако стоката била грешка или оштетен, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас!
Купувачот Трошоци враќање превозот цена.3 V
Suppoted Протокол и стандард IEEE802.
Начин На Плаќање :
За Превозот :
Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Без данок. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.
PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,
и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,
и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.2 V(75Ω)
Компатибилни DVD Диск/DIVX/MP4/MP3/MP2/VCD
Тест Напон 13. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашата управуваат.Автомобил Мултимедијални Видео GPS NAVI ТВ Контролер Систем За ХОНДА За CRV За CR-V RM1 RM3 RM4 MK4 2011~2016 година
Висок Квалитет на Автомобил Видео Плеер GPS Naiegation Посебни Smart Систем За ХОНДА За CRV За CR-V RM1 RM3 RM4 MK4 2011~2016 година
Navi Мапата За Слободни
Ние Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / Подлога
Тоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу Софтвер
Па Само На Основните Функции на Сите во тоа.
Превозот Објаснување & Царина : (Многу важно)
1) сад купувачи , испрати страна на курирската служба DHL, прогласи пакет "Автомобил Аудио Мултимедијални вредност $150", нема потреба да се плаќа царина.0 MHz
СУМ : 522 KHz-1620 KHz
Vidio излез спектар 1.
Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.
4) Европска Земји купувачот , ние ќе испрати пакет со DHL/ЕМС.
Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) Модели
Па и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.htm?ccate Id=457&pcate Id=444&category Id=457&language=en_US
Можете да Кликнете на овој линк да се научат како да се плати.11 B/g/n компатибилен WLAN
Интерфејс тип USB2.
Повратни информации :
Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел.6 GHz Cortex A9
внатрешна меморија 1 GB Samsung DDR3
Flansh 16 GB
Оперативен СИСТЕМ Андроид
MEDIO
Музика формат MP3/WMA/AAC/RM/LFAC и така така
видео формат "MPEG-1/2/4/H264/H263/VC1/RVRMVB/Div X/Sorenson Искра/Искри/VP8/AVS Поток"
фото формат JPG/BMP/JEPG/GIF/PNG
Радио FM : 76.
Се врати и Гаранција :
Ние специјално ветување сите купувачи сите наредби 1 година гаранција за квалитет на политиката за сите наши Производи.
Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.

Спецификацијата

Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,CD,WMA,Mp3,DVD-RAM меморија,Mp4,Видео CD
Din:
Двојно Din
OSD Language:
Шпански,руски,албански,Шпанија Баскиски,Јапонски,Кинески (Поедноставен),руски,Кинески (Традиционалните),германски,англиски
CR-V-Година:
2011,2014,2013,2015,2012
Специјални Функции:
Мобилен Телефон,MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Built-in GPS,Bluetooth,Екран на Допир
Големина На Дисплеј:
10
Посебна Карактеристика:
Поддршка за 4G Мрежа,Wifi Функционалност,Поддршка Може да-Автобус
Резолуција:
1024*800
Име На Модел:
За Hyundai Нео Fludic Elantra
Од Моќ:
40
Хонда Модел:
CR-V
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Бренд Име:
Liislee
Објектот Тежина:
5kg
Макс Надворешна Меморија:
64g
Оперативен Систем:
Андроид
Објектот Големина:
46.5 cm*26cm*17cm
Напон:
12V
Материјал Тип:
собранието
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Интерфејс:
оригиналниот
Големина На Дисплеј:
x
ROM:
X
RAM меморија:
X

Со стоката дадена додека купуваат