• Новак
  • -15 %
YESSUN Андроид Радио Автомобил Играч За ХОНДА ФИТ / ЏЕЗ 2014~ година Стерео Радио Мултимедијални GPS Навигација Со WIFI и Bluetooth AM/FM

YESSUN Андроид Радио Автомобил Играч За ХОНДА ФИТ / ЏЕЗ 2014~ година Стерео Радио Мултимедијални GPS Навигација

DEN 19543.00
DEN 22992.00

Достапност
Достапно за нарачка

Поддршка TPMS карактеристики (изборен)
7. Ако сте го купиле автомобил dvd од нас, ние ќе снабдување на живот aftersale услуга за вас, можете да побарате од нас за навигација ажурирање или нов firmware ако добиеме некоја нова.Оддалечена област feeexcluded, за адреси наведени во Оддалечените области на DHL/Федекс веб-страница, ќе се наплаќа екстра САД$35. Обично процесот на налози во следните 24 часа откако ќе се плати, тоа е подобро ќе се провери пораки во текот на овој временски период, доколку имаме и други информации neededfrom вас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете us5 ѕвезди повратни информации. Live Wallpaper &DIY Позадина, Обилен Боја на Копчето Светлина
20. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е иста како и исполнет во aliexpress цел.Поддршка на 1080 P HD и 3 D позадина
8 Поддршка Огледало линк Телефон За Apple телефонот и Android Телефон го користите. или CPF НЕМА.Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму
Спецификација:
1. Поддршка контроли на воланот (ако има)
8. Ако пратката е да се врати назад кон нас се должи на купувачот одбивање да се плати над такси, ние НЕ би ја парцела до купувачот заврши оние такси и да ги плати СИТЕ врати и повторно да ја прати цена.Супер Хардверски Перформанси,Брз Одговор. Ние ќе прогласи $75 стандардно на фактурата за вашиот парцела да ви помогне да се избегне царинските давачки колку што е можно.
Увоз На Данок :
1.Поддршка Multi-media Player,на Интернет се Entainment, игра и chat и on-line. што можеме да ви помогне во врска со проблемот и ќе треба да се чека повеќе време за да го реши вашиот проблем.
Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео Плеер
Одговара За ХОНДА ФИТ / ЏЕЗ 2014~2016 година
Одговара на десната страна се вози автомобил издание.Поддршка АТВ звук и видео влез и излез, не треба да додадете АД размена
14.) ако изберете локација за подигнување или Fed Ex.Андроид Екран од пет точка на допир за контрола. ако се избере "Fed Ex" Превозот.Ако сте љубители на нашиот производ, може да ја побарам вашата помош за да се остави позитивни повратни информации и добри слики за вашата цел? Тоа е голем поттик и поддршка на нас, ние ќе направиме се подобро и подобро во иднина.Поддршка OBT feautures (изборен)
6.
9 Поддршка надворешен USB кабел.Бројните Бесплатни апликации, може да го прочитате&edit word/Excel/Powerpoint/PDF/TXT .Германија& Европа клиенти, ве молиме да ги доставите на EORI бр. RAM МЕМОРИЈА : DDR3 1 G ДО
5. Гаранцијата на автомобил dvd е една година, ние сме биле продадени автомобили dvd речиси 8 години, ние можеме да снабдување на повеќето професионални aftersale услуга. Како нашето искуство, 90% да се постигне до купувачот, без да плаќаат никакви даноци, како што се наведува објектот како примерок или подарок, но сеуште се најде цената е пониска од стандардната дури и вие сте избрани да се плати царински!
Повратни информации :
1. Андроид верзија До +
3. Поддршка за видео и слика скенирање,JPG,MBP,JPEG,GIP итн и eletic-книга. За поддршка на Отворање на Логото промена на вашите омилени позадина.Ве молиме не го отвори спорот директно, или тоа ќе се постапува во текот на aliexpress спор тим. Поддршка поддршка сензор од автоматски, Динамичен позадина ги покажува. Поддршка Автомобил DVR Систем(работа со факултативниот USB камера)
За Услугата :
1. Купувачот не може да ја откаже нарачката или барање за враќање на средствата врз основа на горенаведената причина.Поддршка IGO9, ТОМ ТОМ,Garmin итн мапи.O Box& не може да ја испорача без примачот телефон Не. Ако имате подобар начин за да се избегне тоа, можете да контактирате со нас, ние ќе соработуваме со вас.

Спецификацијата

Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Поддршка за 4G Мрежа,Wifi Функција,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Mp3,Mp4
Din:
Двојно Din
Име На Модел:
WC-HF1036R
OSD Language:
Руски,Индонезија,Романски,Фински,Норвешки,Француски,Јапонски,Индија Урду,Полски,Кинески (Поедноставен),Холандски,Руски,Кинески (Традиционалните),Италијански,Руски,Персиски,Дански,Ерменски,Германски,Англиски,Корејски
Објектот Големина:
10.2 Инчен Capacitance Екран На Допир
Хонда Модел:
Одговара
RAM меморија:
2G
Големина На Дисплеј:
10.2
Специјални Функции:
Мобилен Телефон,MP3 Плеери,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,Екран на Допир
Материјал Тип:
Хардвер Електроника
Бренд Име:
YESSUN
Од Моќ:
45w
Макс Надворешна Меморија:
32g
Резолуција:
1024*600
Fit-Година:
2016,2014,2015
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Објектот Тежина:
5kg
ROM:
16g
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
Интерфејс:
оригиналниот
За Возило Брендови/Модел:
Хонда

Со стоката дадена додека купуваат