• Новак
  • -15 %
Yessun За Mazda 6 Ruiyi 2008~2012 Андроид 6.0 Мултимедијален Систем е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација Аудио Видео

Yessun За Mazda 6 Ruiyi 2008~2012 Андроид 6.0 Мултимедијален Систем е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација

DEN 21216.00
DEN 24960.00

Достапност
Достапно за нарачка

За поддршка на Отворање на Логото промена на вашите омилени позадина. Ние ќе прогласи $75 стандардно на фактурата за вашиот парцела да ви помогне да се избегне царинските давачки колку што е можно. Ако имате подобар начин за да се избегне тоа, можете да контактирате со нас, ние ќе соработуваме со вас.Поддршка на 1080 P HD и 3 D позадина
8 Поддршка Огледало линк Телефон За Apple телефонот и Android Телефон го користите.Поддршка АТВ звук и видео влез и излез, не треба да додадете АД размена
14. RAM МЕМОРИЈА : DDR3 1 G ДО
5.Оддалечена област feeexcluded, за адреси наведени во Оддалечените области на DHL/Федекс веб-страница, ќе се наплаќа екстра САД$35.Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации. што можеме да ви помогне во врска со проблемот и ќе треба да се чека повеќе време за да го реши вашиот проблем. Андроид верзија До +
3.Супер Хардверски Перформанси,Брз Одговор. ROM : 16 GINAND вграден во. или CPF НЕМА. Купувачот не може да ја откаже нарачката или барање за враќање на средствата врз основа на горенаведената причина.Германија& Европа клиенти, ве молиме да ги доставите на EORI бр.Бројните Бесплатни апликации, може да го прочитате&edit word/Excel/Powerpoint/PDF/TXT . Live Wallpaper &DIY Позадина, Обилен Боја на Копчето Светлина
20. Обично процесот на налози во следните 24 часа откако ќе се плати, тоа е подобро ќе се провери пораки во текот на овој временски период, доколку имаме и други информации neededfrom вас. Гаранцијата на автомобил dvd е една година, ние сме биле продадени автомобили dvd речиси 8 години, ние можеме да снабдување на повеќето професионални aftersale услуга.
9 Поддршка надворешен USB кабел. ако се избере "Fed Ex" Превозот.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци.Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму
Спецификација:
1.Поддршка TPMS карактеристики (изборен)
7.Поддршка OBT feautures (изборен)
6.Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел.
Увоз На Данок :
1.
Посебни Информации : (Важно)
1.Ве молиме не го отвори спорот директно, или тоа ќе се постапува во текот на aliexpress спор тим. Поддршка поддршка сензор од автоматски, Динамичен позадина ги покажува. ПРОЦЕСОРОТ : MST786, Cortex-A9 dual core,1.
Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео Плеер
Одговара За Mazda 6 Ruiyi 2008~2012
Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Поддршка Multi-media Player,на Интернет се Entainment, игра и chat и on-line.) ако изберете локација за подигнување или Fed Ex. Ако сте го купиле автомобил dvd од нас, ние ќе снабдување на живот aftersale услуга за вас, можете да побарате од нас за навигација ажурирање или нов firmware ако добиеме некоја нова. Ако пратката е да се врати назад кон нас се должи на купувачот одбивање да се плати над такси, ние НЕ би ја парцела до купувачот заврши оние такси и да ги плати СИТЕ врати и повторно да ја прати цена.Бразил customersplease кажете му на вашиот данок бр. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете us5 ѕвезди повратни информации.Русија customersplease даде на примачот ИМЕ и презиме. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е иста како и исполнет во aliexpress цел. Поддршка контроли на воланот (ако има)
8. Ние не може да ја испорача врвот. Поддршка Автомобил DVR Систем(работа со факултативниот USB камера)
За Услугата :
1.Ако сте љубители на нашиот производ, може да ја побарам вашата помош за да се остави позитивни повратни информации и добри слики за вашата цел? Тоа е голем поттик и поддршка на нас, ние ќе направиме се подобро и подобро во иднина.

Спецификацијата

6-Година:
2012,2011,2009,2008,2010
Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Поддршка за 4G Мрежа,Wifi Функција,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Mp3,Mp4
Din:
Двојно Din
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
OSD Language:
Руски,Индонезија,Романски,Фински,Норвешки,Француски,Јапонски,Индија Урду,Полски,Кинески (Поедноставен),Холандски,Руски,Кинески (Традиционалните),Италијански,Руски,Персиски,Дански,Ерменски,Германски,Англиски,Корејски
Име На Модел:
WC-MB7507
Објектот Големина:
10.2 Инчен Capacitance Екран На Допир
RAM меморија:
2G
Големина На Дисплеј:
10.2
Специјални Функции:
Мобилен Телефон,MP3 Плеери,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,Екран на Допир
Материјал Тип:
Хардвер Електроника
Бренд Име:
YESSUN
Од Моќ:
45w
Макс Надворешна Меморија:
32g
Резолуција:
1024*600
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Објектот Тежина:
5kg
ROM:
16g
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
Mazda Модел:
6
Интерфејс:
оригиналниот

Со стоката дадена додека купуваат