• Новак
Црна 4pins автомобил водоотпорен авто конектор (розова клип) машки и женски 3.5, 1J0973724 1J0973824

Црна 4pins автомобил водоотпорен авто конектор (розова клип) машки и женски 3.5, 1J0973724 1J0973824

DEN 1056.00

Достапност
Достапно за нарачка


Црна 4pins автомобил водоотпорен авто конектор (розова клип) машки и женски 3.5, 1 J0973724 1 J0973824
Опис на производот :
10 X 4 дупка водоотпорен конектор (Машки)
10 X 4 дупка водоотпорен конектор (женски)
40 X метал терминал (Машки)
40 X метал терминал (женски)
80 X кабел печат водоотпорен приклучување
Производ слика :

Спецификацијата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Големина:
NO
Име На Модел:
4PINS
Специјални Функции:
произведено во Кина
Напон:
12V
Материјал Тип:
Најлон, бакар
Интерфејс:
Micro SD/ТФ
Од Моќ:
NO
Автомобил Направи:
Мали автомобили

Со стоката дадена додека купуваат