• Новак
PKE програма анти-кражба уред, сопствен PKE индукција електричен автомобил, клуч започнете модел

PKE програма анти-кражба уред, сопствен PKE индукција електричен автомобил, клуч започнете модел

DEN 1386.24

Достапност
Достапно за нарачка


Користење на Австрија microelectronic проект, далечински уреди со покажувач на далечина може да се прилагоди за различни функции
Тоа е припејд модел за сопствени производи такса Линк, по приемот на образецот, ве молиме потврдете дека ако функцијата не одговара на барања, ќе можат да соработуваат со промените. Поради цената на претходниот развој на модел, па јас не го поддржуваат тоа наплата се Враќа, итн.
Јас сум ангажирана во електронски развој за многу години, умешен во AVR ПИК на Тајланд Sino Wealth еден чип развој, како што се microelectronics, електронски коло дизајн, развој на мали електрични апарати за домаќинство. Умешен во автомобил алармот, 315/433 M безжична transceiver. TPMS PKE е развиен на копчето start. Анти кражба уред за мали автомобили, PKE
Мали апарати развиена за контрола на температурата категорија, овлажнител, ориз шпорет и други производи
Специфичен контакт со сопственикот

Спецификацијата

Боја Име:
Зелена
Тип На Објект:
ФМ Предаватели
Напон:
5V
Бренд Име:
MLLSE

Со стоката дадена додека купуваат