• Новак
  • -10 %
YUANMINGSHI Bluetooth Автомобил FM Предавателот Музика на Аудио Приемникот Handsfree 3,5 мм со Двојна USB Полнач за Автомобил Додатоци

YUANMINGSHI Bluetooth Автомобил FM Предавателот Музика на Аудио Приемникот Handsfree 3,5 мм со Двојна USB Полнач

DEN 860.00
DEN 955.20

Достапност
Достапно за нарачка

Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Кога да минимален обем, ќе има една "БИП"
Телефонски повик за контрола на
• Одговарање на повик - При Дојдовен повик, Притиснете го копчето (3) мулти-функција копчето еднаш
-За време на одговарање, притиснете и држете го копчето (3) мулти-функција копчето од 2 секунди за телефон и рака-слободен режим на префрлување
-Да се префрлате помеѓу два повици, притиснете двоен на (3) мулти-функција копчето
• Крај на повик - за Време на некој повик, Притиснете го копчето (3) мулти-функција копчето еднаш
• Одбивање повик - При Дојдовен повик, Притиснете и држете го копчето (3) мулти-функција на копчето за најмалку 2 секунди
• Redialing последниот број - Двојно притиснете го (3) мулти-функција копчето
Авто - конективност
- На JRFC02 сет за во автомобил автоматски ќе се поврзе со последниот поврзан уред кога е вклучен, но време на Авто поврзете не е повеќе од 10 секунди, па со цел автоматски да се поврзе на вашиот мобилен телефон во секое време, прво треба да го отворите вашиот мобилен телефон Bluetooth пред JRFC02 е вклучен
- Ако тоа не е автоматски конектирани во 10 секунди, а потоа ќе мора да manual connection
(Забелешка : некои бренд телефони може автоматски да го поврзе по стартување, но некои телефони е потребно овластување секој пат, Авто paring може да се постави, за повеќе детали, ве молиме погледнете во вашиот телефон прирачник.
Други Политики
1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на вашите
приемот на предмети за било каква причина. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако системот е рестартира по напојува исклучување, некои мобилен телефон не може да продолжи со Bluetooth конекција автоматски. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит време може да се разликува,
особено за време на сезона.)
ЗАБЕЛЕШКА
1.
Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по
прими. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Прирачник конекција е потребна. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 12 месеци гаранција, Купи со доверба!
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Bluetooth операција методи можат да варираат со различни мобилни телефони.За да се подобри звучни ефекти, ве молиме изберете фреквенции освен силен радио фреквенции за да се избегне пречки.
За Гаранција
1.
Bluetooth Handsfree сет за во Автомобил Зборува FM Предавателот ПОМОШЕН Аудио Музички Приемник Двојна USB Автомобил Полнач за Поддршка на IOS Siri
Спецификација :
Име на производ:2 во 1 FM предавателот и приемникот BT сет за во автомобил
Број на модел на:JRFC02
Големина:49mm * 49mm * 12mm
Тежина:48 g
Материјал:ABS+ алуминиумски
Bluetooth Верзија:Bluetooth 3. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде
вашата цел број. Кога на максимална јачина на звук, ќе има една "БИП"
• Јачина на звук долу : Притиснете и задржете за : (1) "Претходна" копчето.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.0
Мулти-точка : Да
Bluetooth Профил : HFP/HSP/A2 DP/AVRCP
Моќност : 5 V
Работната Далечина:до 10 M
Конектор : USB 2.

Спецификацијата

Боја Име:
Црна
Тип На Објект:
ФМ Предаватели
Напон:
5V
Објектот Тежина:
50g
Од Моќ:
DC 5V/2.1 A (MAX), 1A(минимум)
Објектот Големина:
49mmX49mmX12mm
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
YMSA36-Q56
Специјални Функции:
Bluetooth FM Предавателот

Со стоката дадена додека купуваат