• Новак
Црна 4pins автомобил водоотпорен авто конектор (сина zip) машки, вклучувајќи терминали и печат водоотпорен приклучување

Црна 4pins автомобил водоотпорен авто конектор (сина zip) машки, вклучувајќи терминали и печат водоотпорен

DEN 768.00

Достапност
Достапно за нарачка


Црна 4pins автомобил водоотпорен авто конектор (сина zip) машки, вклучувајќи терминали и печат водоотпорен приклучување
Опис на производот :
10 X 4 дупка водоотпорен конектор
40 X метал терминал
40 X кабел печат водоотпорен приклучување
Производ слика :

Спецификацијата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Име На Модел:
4PINS
Материјал Тип:
Најлон, бакар
Објектот Големина:
NO
Интерфејс:
Micro SD/ТФ
Напон:
12V
Специјални Функции:
произведено во Кина
Од Моќ:
NO
Објектот Тежина:
1kg
Автомобил Направи:
Мали автомобили

Со стоката дадена додека купуваат