• Новак
SHUNWEI 12 V USB полнач 3 Приклучок за Мулти Авто Splitter Конектор за Адаптер Авто Accessoires

SHUNWEI 12 V USB полнач 3 Приклучок за Мулти Авто Splitter Конектор за Адаптер Авто Accessoires

DEN 461.76

Достапност
Достапно за нарачка


3 брзо полнење Двојна USB, тоа може да се полни за 2 мобилен телефон во исто време Imput напон : 12-24v Излез тековната : 5v 3А 3 брзо полнење Двојна USB,
тоа може да се полни за 2 мобилен телефон во исто време
Imput напон : 12-24v
Излезна струја : 5v 3А
Големина : 90*30*45mm
Материјал : ABS+PC
боја : црна
пакување : 1*3 Приклучок за полнач
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Бренд Име:
Fasdga
Број На Излезен Интерфејс:
3

Со стоката дадена додека купуваат