• Новак
  • -14 %
LEEWA За Субару 2014+ Наследство Туринг/Impreza Вагон/Levorg Резервни Стерео е Радио за Автомобил Стерео Жици се Подигнат Адаптер Приклучок

LEEWA За Субару 2014+ Наследство Туринг/Impreza Вагон/Levorg Резервни Стерео е Радио за Автомобил Стерео Жици

DEN 186.00
DEN 216.00

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилна со следниве возила : За Субару за 2014–тековно Наследство Туринг за 2014–тековно Impreza Вагон за 2014–тековно Levorg Карактеристики : Темперамент се користи кога инсталирање на резервни стерео,се Поврзува на резервни стерео се подигнат на возила фабрика темперамент,специјално Дизајнирани да одговараат на компатибилен возила следи листата,Приклучоци во фабриката се подигнат без сечење било жици,Стандардна боја кодирани жици се обезбеди доследна и поедноставен инсталација. *ИЗВЕСТУВАЊЕ* Оваа жици се подигнат вообичаените за автомобил стандардниот стерео,ова жици се подигнат може да не работи со возила со една фабрика премиум аудио системи или пак оние со EQ или Задното тјунер. или некои од премиум функција не е достапна.ако вашиот автомобил не е во следи листата,ве молиме да ни остават порака на вашиот автомобил модел година,ние може да ви помогне да се потврди кој е погоден за вашиот автомобил стерео!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Тежина:
0.03kg
Бренд Име:
LEEWA
Име На Модел:
RCA2022
Од Моќ:
-
Напон:
12V
Материјал Тип:
Метал
Објектот Големина:
1
Специјални Функции:
РКА AV женски кабел

Со стоката дадена додека купуваат