• Новак
  • -12 %
BSM150GB120DN2F_E3256 BSM150GB120DN2F-E3256 НОВИ

BSM150GB120DN2F_E3256 BSM150GB120DN2F-E3256 НОВИ

DEN 2070.00
DEN 2352.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
Mexemina
Број На Модел На:
BSM150GB120DN2F_E3256

Со стоката дадена додека купуваат