• Новак
  • -31 %
CkeyiN Зацврстување Железо Температура Ajustable Стил Алатки Коса Брановидни Железо Коса Curler Професионални Коса Straightener

CkeyiN Зацврстување Железо Температура Ajustable Стил Алатки Коса Брановидни Железо Коса Curler Професионални

DEN 675.00
DEN 977.76

Достапност
Достапно за нарачка


Ckeyi N Зацврстување Железо Температура Ajustable Стил Алатки Коса Брановидни Железо Коса Curler Професионални Коса Straightener Рамен Железо AEHS276 AQ-31.-6.2
Функција :
PTC греење елементи, брзо греење up, што може да се направи модерен фризура во кратко време.
Титаниум челик варијабилна греење плоча , греење рамномерно, а не да се повлече на вашата коса, може да се спречи оштетување на вашата коса, нека вашата коса здрава, мазна и сјајна.
5 датотеки прилагодлива температура : 140℃, 160℃, 180℃, 200℃, 220℃ . Ви овозможува да изберете соодветна температура според вашиот стил, потреби и губење на текстурата.
Топлинска изолација анти-scald пред крајот дизајн, лесно да се одржи и да работат.
Хуманизирано дизајн, се скрие прекинувач внатре, може да се спречи случајно отворање, се користи повеќе безбеден.
Спецификација :
Коефициент на топлинска спроводливост материјал : Титаниум челик
Греење елементи : PTC
Напон : 110-240 V
Фрекфенција : 50/60 Hz
Моќност : 65 W
Применливи коса : Сува и влажна
Работна температура : 140℃~220℃ прилагодливи(5 датотеки)
Должина на кабелот : 1.9 m
Големина : 27*3.8 см(Должина*Ширина)
Боја : Сина
Тежина : 344g
Пакет Содржина :
1 x Коса crimper
Пакет во меур торба, не кутија.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Железо
Димензии На Греење Плоча:
90x42mm
Извор На Енергија:
Електричен
Материјал на термална плоча/лента:
Titan
Оптимално обликување време:
3-5 мин.
Max. температура:
200 °C
моќност:
60W-100W
Термостат На Вредноста Сегменти:
Други
Применливи коса:
Сува & влажни
сертификација:
CE
Бренд Име:
CkeyiN
Број На Модел На:
AEHS276AQ
Дијаметар на термички проводник:
Помалку than15 mm
Животен век на термална плоча/лента:
До 5.000-10.000 пати
Мин. температура:
140 °C
Кабелот За Напојување Опашка Собранието На Чекање:
Фиксни, Не-rotatable
температурата контролер:
Дигитални
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Напон:
100-240v (Dual voltage)
Материјал:
титаниум челик

Со стоката дадена додека купуваат