• Новак
  • -50 %
Електрични Длабоко Fryers експлозијата печка комерцијални голем капацитет тава фрај пан. длабоко fryer

Електрични Длабоко Fryers експлозијата печка комерцијални голем капацитет тава фрај пан. длабоко fryer

DEN 8880.00
DEN 17760.00

Достапност
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43186] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. Многу добра продукција се за вас. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи (0.5-1 цм ) во мерењето. 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл. можеби физички производи е мала разлика . Примените производ во боја преовладуваат . ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување. Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни. Она што со тежина според конкретната примена. Ќе преовладува .

Спецификацијата

Бренд Име:
tangwu
Напон (V):
220v
Контролирање На Режимот:
Рачна Контрола / Механичар Тајмер
Обликот:
Плоштад
Стил:
Заеднички Fryer
Број На Модел На:
tangwu
сертификација:
EMC
Функција:
Прилагодливи Термостат За Контрола,Кој Се Одвојува Масло Сад,Се Прегрее Заштита,Со Индикатор За Светло
Не-Стап Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
2.5/2.8/4.8/6/4.5 KW
кодот на производот:
TANGWUJ
JR:
155/318/328/268/1599/1188/1380

Со стоката дадена додека купуваат