• Новак
Машина за перење Делови прашина филтер кеса 6X7.8cm

Машина за перење Делови прашина филтер кеса 6X7.8cm

DEN 230.40

Достапност
Достапно за нарачка


Машина за перење Делови прашина филтер кеса 6 X7.8cm
PC

Спецификацијата

Тип:
Машина За Перење Делови

Со стоката дадена додека купуваат