• Новак
2 парчиња Јасно и Розова боја Пластични Помине Уметност Прашина Чистење со Четка за Нокти Педикир Алатка

2 парчиња Јасно и Розова боја Пластични Помине Уметност Прашина Чистење со Четка за Нокти Педикир Алатка

DEN 143.52

Достапност
Достапно за нарачка


2 парчиња/многу
Помине Уметност Прашина Чиста Четка За Чистење
Нокти Педикир Алатка
Бесплатен превозот
Опис :
(1) на Овој Bristly Четка е совршен за Помине Уметност / Маникир / Педикир третман
(2) Најдобрите по поднесувањето/пескарење и пред чистење
(3) За чистење на прашина, останува од поднесување
(4) Корисна Пластична Рачка, Лесно Да Се Одржи
(5) доволно Силна за да ја исчистите нечистотијата и уште ќе не боли мека кожа
Мојот Пријател , хонг конг пост е многу побрзо отколку Кина пост .
Изберете HK пост за превозот . Ќе добиете цел 15days побрзо .

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Материјал:
Пластични
Големина:
14*3*4cm
Број На Модел На:
четка
боја:
Јасно
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат