• Новак
200pcs/многу 25ml Стакло намалувањето шише за e-сок од течни, 25ml мраз стаклени шишиња со droppers трговија на големо

200pcs/многу 25ml Стакло намалувањето шише за e-сок од течни, 25ml мраз стаклени шишиња со droppers трговија

DEN 8400.00

Достапност
Достапно за нарачка

200pcs/многу 25ml Стакло намалувањето шише за e-сок од течни, 25ml мраз стаклени шишиња со droppers трговија на големо

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
linxikeji
Број На Модел На:
IHWD
Големина:
25ml

Со стоката дадена додека купуваат