• Новак
  • -6 %
1/2/3ml Прекрасна Мала Сакаат Шише Мали Јасно Празни кои Сакаат Стакло Порака Шишенцето Со Плута Затка Мини Контејнери Шише F20172200

1/2/3ml Прекрасна Мала Сакаат Шише Мали Јасно Празни кои Сакаат Стакло Порака Шишенцето Со Плута Затка Мини

DEN 6042.00
DEN 6427.20

Достапност
Достапно за нарачка


на празникот На патување
Од суштинско значење за мажите и жените.
Точка Име : Усна blam цевка
Боја : како се покаже
Материјал : стакло
Капацитет : 1/2/3ml
Големина : како се покаже
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

Спецификацијата

Спецификации:
1ml, 2ml, 3ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Големина:
as show
Број На Модел На:
PP201708

Со стоката дадена додека купуваат