• Новак
100 Пара/многу Не се Лизга Против пролизгување Лак Поддршка И Перница Orthotics Нога Нега Алатка трговија на Големо

100 Пара/многу Не се Лизга Против пролизгување Лак Поддршка И Перница Orthotics Нога Нега Алатка трговија на

DEN 7440.00

Достапност
Достапно за нарачка

100 Пара/многу Не се Лизга Против пролизгување Лак Поддршка И Перница Orthotics Нога Нега Алатка трговија на Големо Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет . Големина : Прибл.21x7cm Дебелина : Прибл.0.9 mm Материјал : Силикон Тежина : 61g

Спецификацијата

боја:
Бела, Сина, Розова
Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Големина:
100pairs
Број На Модел На:
WQGFS
Бренд Име:
linxikeji
Тип:
Нога Печ
Материјал:
Силикони

Со стоката дадена додека купуваат