• Новак
  • -30 %
50PCS 4ML Празни Цилиндрични Пластични Кармин/Lipbalm Цевка,Случај, Розово злато, Беж, Peachy Беж Боја, DIY Козметички Контејнери

50PCS 4ML Празни Цилиндрични Пластични Кармин/Lipbalm Цевка,Случај, Розово злато, Беж, Peachy Беж Боја, DIY

DEN 1368.00
DEN 1954.56

Достапност
Достапно за нарачка


50 PCS 4 ML Празни Цилиндрични Пластични Кармин/Lipbalm Цевка,Случај, Розово злато, Беж, Peachy Беж Боја, DIY Козметички Контејнери
Функција На Опис
Предмет Шифра СМ-ТМ-002
Шише Материјал, ABS+КАКО
Капацитет
2g Големина
Дијаметар : 14mm Висина : 86mm
Тежина 8g
БОЈА
Црвено Розова/Беж/Голи Розова
MOQ
50 PCS/МНОГУ
Производ Олово Време 3 Дена
Како да нарачате :
За превозот :
Враќање/Поврат :
Повратни информации :

Спецификацијата

Материјал:
ABS КАКО
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
CM-ТМ-002
Големина:
2G
Тежина:
8g
Големина:
Diameter
Капацитет:
2g
Чаша Големина:
8мм
MOQ:
50pcs
боја:
црвено розова/беж/голи розова
Прилагодено Лого:
Сребрена/Hotstamp Печатење

Со стоката дадена додека купуваат