• Новак
  • -10 %
50pcs/многу Елегантен Woment Шминка Алатка, 12.1 mm Празни Зелена Кармин Цевка, на Плоштадот Доброто Lip Balm Цевка, DIY Усна Руж Сад

50pcs/многу Елегантен Woment Шминка Алатка, 12.1 mm Празни Зелена Кармин Цевка, на Плоштадот Доброто Lip Balm

DEN 2899.00
DEN 3221.28

Достапност
Достапно за нарачка


50pcs/многу Елегантен Woment Шминка Алатка, 12.1 mm Празни Зелена Кармин Цевка, на Плоштадот Доброто Lip Balm Цевка, Усна Руж Сад
Бесплатен Превозот -50pcs/многу-
Точка Име : Кармин Цевка
Боја : Зелена
Големина : W21*H78mm
Внатрешниот Првенство : 12.1 mm
Материјал : ПП Пластични
Количина : 50pcs

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
12.1mm
Број На Модел На:
кармин цевка

Со стоката дадена додека купуваат