• Новак
  • -8 %
50pcs 5ml Висок Квалитет Празни Леопард/Црна 5ml Јасно Усна Сјај Цевка DIY Козметички Lip Balm Шише Сад ABS Капак & PS Шише

50pcs 5ml Висок Квалитет Празни Леопард/Црна 5ml Јасно Усна Сјај Цевка DIY Козметички Lip Balm Шише Сад ABS

DEN 3182.00
DEN 3459.36

Достапност
Достапно за нарачка


5ml Празни Леопард/Црна Јасно DIY Усна Сјај Сад Lip Balm Цевка
Детали за производот :
1. Материјал : Пластика
2. Капацитет : Околу 5ml
3. Боја : Леопард, Црна
Производ фотографии :
Голема цел, со голем попуст, pls контактирајте го сервисот!
Плаќање
Зачувам/Кредитна картичка/Web Money.итн
Превозот
1. Како и обично, ќе ја пратите пратката во рок од 48 часа откако ќе ја добиете вашата исплата. И ако сте се поставени со цел, pls контактирајте со нас.
2. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме повеќето reliableand достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за разбирањето!
Враќање
1. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутијата и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
2. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин.
Ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ви благодариме за ur посета и купување!

Спецификацијата

Спецификации:
5ML
Материјал:
ABS Капа КАКО Шише
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
HD0007
Големина:
5ml

Со стоката дадена додека купуваат