• Новак
  • -5 %
50g 100g Празна Бела Козметички Контејнер за Нега на Кожата Крем Тегла Пластични Тенџере Пакување DIY Прав Калај F20173055

50g 100g Празна Бела Козметички Контејнер за Нега на Кожата Крем Тегла Пластични Тенџере Пакување DIY Прав

DEN 6106.00
DEN 6427.20

Достапност
Достапно за нарачка


на празникот На патување
Од суштинско значење за мажите и жените.
Точка Име : крем шишиња
Боја : како се покаже
Материјал : гласачко место
Капацитет : 50g/100g
Големина на : 6.4*6.4*4.1 cm/6.4*6.4*6.1 cm
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

Спецификацијата

Спецификации:
50g, 100g
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Број На Модел На:
PP201708
Големина:
50/100g

Со стоката дадена додека купуваат