• Новак
12ml парфем шише refillable со dropper стаклено стапче сјајна злато шише парфем стакло со кристално декорација Парфем Масла

12ml парфем шише refillable со dropper стаклено стапче сјајна злато шише парфем стакло со кристално декорација

DEN 720.00

Достапност
Достапно за нарачка


12ml парфем шише refillable со dropper стаклено стапче сјајна злато шише парфем стакло со кристално декорација Парфем Масла
големина : 34*117mm
капацитет : 12ml
тежина : 100g
Брза испорака,по добивате вашата исплата,може да
снашле на пратката во рок од 3 дневна.
4 година продавница искрен продавачот,најдобрите.
1 Дијамант за угледот!Добра комуникација! Начини На Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. PP.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот И Handlig :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5.Прекумерна тежина можеби екстра изразат превозот цена,ве молиме да обрнете внимание пред исплата.или се пријават за бесплатен превозот од нас.
Враќање & Наплата :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Купувачот мора да ги плати за враќање поштарина за секое враќање на разумот.За возврат, ние ќе плаќаат поштарина за превозот назад кон вас.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Спецификацијата

Спецификации:
12ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
ГШ-12
Големина:
10ml

Со стоката дадена додека купуваат