• Новак
трговија на големо со Висок квалитет 30ml зелено стакло dropper шише, зелено стаклено шише со dropper, 1oz стаклено шише со pipette

трговија на големо со Висок квалитет 30ml зелено стакло dropper шише, зелено стаклено шише со dropper, 1oz

DEN 3511.20

Достапност
Достапно за нарачка


30ml зелено стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување сад
На затворачите се availalbe во четири бои : сјајна сребрена, сјајна црна, сјајна злато и мат сребро.
Сијалицата : Силиконски материјал, црна и бела оние достапни
Дното Дијаметар : 33cm
Вкупна висина : 102mm
Макс висина на печатење област : 52mm
Се користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.
Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.
Можете да ги оставите пораките со цел да ни кажете каква боја на dropper сакате.
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу. aliexpress.com/store/911137 А. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.Б. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.В. Боја на Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!D. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.E. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што е вашиот производ и техника ?A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. cosmoprof и лична нега индустрии.Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Употреба:
Етерично Масло
Капацитет:
30 ml, 30 cc, 1 мл
Боја на шише:
Зелена
Боја на Затворање:
боја може да се прилагоди, како сакате
Материјал на Шише:
Стакло
Други Индустрија Употреба:
мирис, суштината течност, медицина масло, лабораториски тест, e течност, e сок
Вкупна Висина:
102 mm
Материјал на pipette:
Стакло
Материјал на затворање:
алуминиум со пластични(PP)
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат