• Новак
200 компјутери/многу Пластични кармин цевка 5g, 5ml lip balm цевка, празни усна стап цевка, кармин сад за козметички пакување

200 компјутери/многу Пластични кармин цевка 5g, 5ml lip balm цевка, празни усна стап цевка, кармин сад за козметички

DEN 1844.64

Достапност
Достапно за нарачка


кармин цевка
Капацитет : 5ml
Материјал : ПП
Боја : 16 бои avialable, ве Молиме да ни остават порака што боја ви треба, инаку ние ќе испрати бела боја
Мешана боја е во ред, но барем 20pcs по боја
Ако треба да се печати вашето лого, на extral цена е $0.03/еез, плус us$20 за мувла цена, ве молиме контактирајте не на skype : goodegoode, или trademanager
Ние може да се направи боја според вашиот requirment, MOQ е 5000 компјутери
Ако било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас
Skype : goodegoode
телефон : 0086 18658419370

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
ls011
Материјал:
Пластични
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат