• Новак
PB-15ml парфем шишиња со atomizer , refillable пумпа шишиња

PB-15ml парфем шишиња со atomizer , refillable пумпа шишиња

DEN 1357.92

Достапност
Достапно за нарачка


PB-15ml парфем шишиња со atomizer , refillable пумпа шишиња
Предмет Бр. : PB-15ml
Материјал : ПП
Капацитет : 15ml
ITEM/КАПАЦИТЕТ
ВИСИНА(H)
ДИЈАМЕТАР(D)
МАТЕРИЈАЛ
PB-5ml
77mm
16mm
КАПА : PP
ПУМПА : PP
ШИШЕ : PP
PB-8ml
104mm
16mm
PB-10ml
119mm
16mm
PB-15ml
147mm
17mm
PB-20ml
135.5 mm
22mm
PB-30ml
160mm
22mm
A. Објект 's Опис :
Оваа магла спреј пумпа шише може да биде исполнет во парфем или fragarance, тоа е добар избор за патување refillable шише.
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564 . Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
Г. Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен , и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.
F. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ?
A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.
П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?
A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. cosmoprof и лична нега индустрии.
Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
PB-15ML
Материјал:
Пластични
Употреба:
Парфем
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Со стоката дадена додека купуваат