• Новак
  • -5 %
топла 100pcs 20 ml стакло спреј шишиња за парфем , 20ml стакло магла спреј шишиња за продажба , луксузни меркур стакло спреј бои

топла 100pcs 20 ml стакло спреј шишиња за парфем , 20ml стакло магла спреј шишиња за продажба , луксузни меркур

DEN 4815.00
DEN 5068.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.6 cm, печатени димензии : должина 3.3 см висина : 3.3 см Висина : 4 cm. 50 ml : завртка капа : : Вкупно висина : 9.2 cm Висина : 6 cm. 30 ml : млазницата : Вкупна висина : 10.3 см висина : 3. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја.2 см, со дијаметар : 4. 10 ml : со завртка капи : Вкупна висина : 6.7 cm, печатени Димензии : Должина 2. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. [Спаси] : висока темна отпор, освен за етерични масла на подобро.20ml високо-одделение стаклено шише + магла спреј пумпа имаме МАГЛА СПРЕЈ ПУМПА и ЛОСИОН ПУМПА за да одговара со овој шише. 15 ml : dropper : Вкупна висина : 8. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти.6 cm, печатени димензии : должина 3. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. Употреба : парфем шишиња, масло шишиња, шишиња, и така натаму! Димензии : 100 ml : завртка капи : Вкупна висина : само 11,6 см, со дијаметар : 4.2 см, со дијаметар : 2.5 cm, печатени димензии : Должина 4.7 cm, печатени димензии : должина 2.3 см Висина : 4 cm.2 cm Висина : 6 cm. 10 ml : содржи dropper : Вкупна висина : 8 см, со дијаметар : 2. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D.7 cm, печатени Димензии : Должина 2.5 см, со дијаметар : 2.5 см, со дијаметар : 2. Очекуваат за вашето барање!
.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm.8 см, со дијаметар : 3. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4. 20 ml : dropper : Вкупна висина : 9.7 см, со дијаметар : 2.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm.5 cm, печатени димензии : Должина 4. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. 100 ml : млазницата : Вкупна висина : 14 см, со дијаметар : 4.3 см висина : 5.2 cm Висина : 6 cm. 20 ml : завртка капи : Вкупна висина : 7. 50 ml : dropper : Вкупна Висина : 11.7 cm, печатени Димензии : Должина 2.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm. 30 ml : dropper : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 3.3 см висина : 5.3 см Висина : 4 cm.7 см, со дијаметар : 3. 15 ml : завртка капи : Вкупна висина : 6. 50 ml : млазницата : Вкупна висина : 12 см, со дијаметар : 3.5 см, со дијаметар : 2. 15 ml : млазницата : Вкупна висина : 9.3 см, со дијаметар : 2.5 cm, печатени димензии : Должина 4.3 см висина : 5. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. 100 ml : dropper : Вкупна Висина : 13.6 cm, печатени димензии : должина 3.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4. cosmoprof и лична нега индустрии.2 см, со дијаметар : 3.7 cm, печатени димензии : должина 2. 20 ml : млазницата : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 2. Pls оставете порака за да ни го вашето барање за пумпа млазницата избор кога ќе го поставите цел!!! [Материјал] : Стакло во Боја : Сребро [Капацитет] : 20ml [Дијаметар] : 2.3 см висина : 3.5 см, со дијаметар : 2.7 cm, печатени димензии : должина 2. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.4 см, со дијаметар : 3. 10 ml : содржи млазницата : Вкупна висина : 8.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
сребро 15ml
Употреба:
Етерично Масло
Темјан алатка еден производ:
Друг / други

Со стоката дадена додека купуваат