• Новак
трговија на големо трговија на Големо 100 Компјутери/ Многу 15ml Јасно Стаклени Тегли Reagent Око Dropper Капка Ароматерапијата Течни Pipette Шишиња

трговија на големо трговија на Големо 100 Компјутери/ Многу 15ml Јасно Стаклени Тегли Reagent Око Dropper Капка

DEN 3201.12

Достапност
Достапно за нарачка


Висок квалитет 15ml Јасно Стаклени Тегли Reagent Око Dropper Капка Ароматерапијата Течни Pipette Шишиња,500 компјутери/многу
На затворачите се availalbe во четири бои : сјајна сребрена, сјајна црна, сјајна злато и мат сребро.
Сијалицата : Силиконски материјал, црна и бела оние достапни
Се користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.
Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.
Можете да ги оставите пораките со цел да ни кажете каква боја на dropper сакате. Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу. aliexpress.com/store/911137 За експрес испорака
Cospack онлајн продавница : фокусираат на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба. Добредојдовте да ја посетите нашата страница за да видите повеќе предмети. А. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.Б. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.В. Боја на Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!D. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.E. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што е вашиот производ и техника ?A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. cosmoprof и лична нега индустрии.Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Употреба:
Етерично Масло
Капацитет:
15 ml, 15 cc, 1/2 оз(како НАС стандард)
Боја на шише:
Јасно
користат за:
етерични масла, парфеми и др
Материјал на Шише:
Стакло
Вратот големина:
18/415
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат