• Новак
бела пластика 15ml airless botttle со пумпа , 15ml airless козметички шише , трговија на големо 15ml airless пумпа шише за нега на кожата

бела пластика 15ml airless botttle со пумпа , 15ml airless козметички шише , трговија на големо 15ml airless

DEN 1345.92

Достапност
Достапно за нарачка


бела пластика 15ml airless botttle со пумпа , 15ml airless козметички шише , трговија на големо 15ml airless пумпа шише за нега на кожата
A. Објект 's Опис :
Предмет Бр. : ZA24-15ml
Материјал : ПП
Капацитет : 15ml
Whight : 19g
Големина На : (Кол.x Височина)29mm x 84mm
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот :
Обично ние брод на товар од DHL, TNT, EMS, FEDEX, итн., и покажа на превозна цена е околу трошоците, не се точни. Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564 . Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
D. За Нас :
Ние сме специјализирани во производството се Тркалаат на Шише, Крем Тегла, Лосион Шише & Airless пумпа Шише итн. Козметички Пакување. За нашите повеќе детали, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене.
Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
ZA24-15ml
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Бела
Капацитет:
15ml 30ml и 50мл

Со стоката дадена додека купуваат