• Новак
ZA213 злато 15 ml airless шише големо , pp 15ml airless пумпа шише , пластични круг airless козметички пумпа за пакување

ZA213 злато 15 ml airless шише големо , pp 15ml airless пумпа шише , пластични круг airless козметички пумпа

DEN 2618.40

Достапност
Достапно за нарачка


ZA213 злато 15 ml airless шише големо , пластични круг airless шишиња w пумпа & маска , pp 15 милиони airless шише добавувачи
A. Објект 's Опис :
Предмет Бр. : ZA213-15ml
Материјал : ПП
Капацитет : 15ml Тежина : 36g Големина : (Кол.x Височина)33mm x 94mm
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот :
Обично ние брод на товар од DHL, TNT, EMS, FEDEX, итн., и покажа на превозна цена е околу трошоците, не се точни. Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564 . Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
D. За Нас :
Ние сме специјализирани во производството се Тркалаат на Шише, Крем Тегла, Лосион Шише & Airless пумпа Шише итн. Козметички Пакување. За нашите повеќе детали, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене.
Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
ZA213
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Капацитет:
15ml 30ml и 50мл

Со стоката дадена додека купуваат