• Новак
Капацитет 6ml(22*40mm) 50pcs/многу цевка шишиња : шише со дијаметар од 22mm, висина 40mm,кои Сакаат шише,стаклено шише

Капацитет 6ml(22*40mm) 50pcs/многу цевка шишиња : шише со дијаметар од 22mm, висина 40mm,кои Сакаат шише,стаклено

DEN 959.04

Достапност
Достапно за нарачка


Капацитет 6ml(22*40mm)50pcs/многу цевка шишиња : шише со дијаметар од 22mm, висина 40mm,кои Сакаат шише,стаклено шише
Опис На Производот :
Испорака :
1. Ние ќе ја испрати на парцели во рок од 3 дена по купувачот 's плаќање е потврдена од страна Aliexpress.
2. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.
3. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем .
Гаранција :
1. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.
3. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Тие мора да бидат под resalable состојба. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
Повратни информации :
1. Ако ви се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас.
2. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
3. Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
G13
Материјал:
Стакло
Индустриска Употреба:
Кои Сакаат Шише
Запечатување Тип:
Алуминиум капа
боја:
Види Слика
Употреба:
Кои сакаат Шише Масло Шишиња Прекрасни итн
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат