• Новак
трговија на големо Промоција 20 компјутери 15G чаша Павлака Тегли, 15g крем тегли, 15ml примерок козметички bottlesntainer

трговија на големо Промоција 20 компјутери 15G чаша Павлака Тегли, 15g крем тегли, 15ml примерок козметички

DEN 4104.00

Достапност
Достапно за нарачка


Промоција 20 компјутери 15 G Пластични Тегли,15 g крем тегли, 15ml примерок козметички bottlesntainer
Norminal Капацитет : 15 ml
Боја на шишето : црна
Повратни информации
Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важно за нас, ние ќе биде многу го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации, ви благодарам многу!!
превозот :
Парцела ќе биде предаден во рок од 3 дена откако ќе се исплати, ние брод потврдените am Oddress на aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашите примени ДОДАДЕТЕ сите се точни. Нормално, вашиот парцела ќе дојде со 5-7 работни дена од DHL, можете исто така да ми кажете превозот метод е потребно, ние ќе ви ги понудиме најдобрите цената врз основа на вашиот референца.
Да се Хонгконг, Кина, Макао, ние ќе ги искористиме SF express.
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу. aliexpress.com/store/1933141 За експрес испорака . Cospack онлајн продавница : фокусираат на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба. Добредојдовте да ја посетите нашата страница за да видите повеќе предмети.
А. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.Б. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.В. Боја на Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!D. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.E. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што е вашиот производ и техника ?A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. cosmoprof и лична нега индустрии.Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Капацитет:
15G,15ML,15CC
боја:
Црна
Место на Потекло:
жеџијанг(кина)
Е Прилагодена:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат