• Новак
20g бел крем тегла со светло розова капак, 20 грама козметички тегла,пакување за примерокот/око крем,20g стаклено шише

20g бел крем тегла со светло розова капак, 20 грама козметички тегла,пакување за примерокот/око крем,20g стаклено

DEN 1608.00

Достапност
Достапно за нарачка


добредојдовте на нашата продавница
Материјал на јар : Пластични Материјали на капа : Пластични Боја на јар : белата Боја на капа : светло розова Облик : тркалезна Капацитет : 20g Забелешка : ве молиме оставете порака на боја,во спротивно,ќе испрати по случаен избор.ви благодариме за соработката. Али изразат Безбедност на плаќање : тоа е купувачот's заштита ,пари само може да се realesed за добавувачот откако ќе се потврди доби на стоки, Ќе кредитна картичка детали никогаш не се изложени . Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, дебитна картичка за плаќање (Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Carta Si, Poste Pay, Euro6000, 4 B) и преведување преку банките. 1. Брод во рок од 5 дена по уплатата потврдена.По цел ве молиме да се направи исплата во рок од два дена, така што ние можеме да брод наскоро. 2. Ние обезбедуваме Кина Пост Воздух Mail, EMS,DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ ект, зависи од тежината и mearsurement ние ќе одлучи која express ќе се користи.ако било какви посебни потреби во однос на превозот , ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро . Нашата цел е задоволството на клиентите! 5. Да ви помогне да добиете на вашите производи со помалку увозни даноци ,ние ќе прогласи стоки со помала вредност (но тоа не може да биде премногу низок),Било увозни давачки или такси се за купувачот's сметка. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот на трошоците ќе ги сноси од страна на двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние барањето ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ви ги задоволи решение.
welcom на нашата продавница

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат