• Новак
  • -5 %
трговија на големо стакло 20ml dropper шише за етерични масла , луксузни етерично масло шишиња со dropper , висок степен на златна dropper

трговија на големо стакло 20ml dropper шише за етерични масла , луксузни етерично масло шишиња со dropper ,

DEN 5244.00
DEN 5520.00

Достапност
Достапно за нарачка

15 ml : dropper : Вкупна висина : 8. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564.7 cm, печатени димензии : должина 2.3 см Висина : 4 cm.7 см, со дијаметар : 2.2 cm Висина : 6 cm. 30 ml : млазницата : Вкупна висина : 10.8 см, со дијаметар : 3.20ml масло шише + маска + dropper златни кошници [Материјал] : Стакло во Боја : Златна [Капацитет] : 20ml [Дијаметар] : 2.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби.5 см, со дијаметар : 2.3 см висина : 5.6 cm, печатени димензии : должина 3.3 см Висина : 4 cm. 10 ml : содржи dropper : Вкупна висина : 8 см, со дијаметар : 2. Употреба : парфем шишиња, масло шишиња, шишиња, и така натаму! Димензии : 100 ml : завртка капи : Вкупна висина : само 11,6 см, со дијаметар : 4.3 см висина : 5. 50 ml : млазницата : Вкупна висина : 12 см, со дијаметар : 3.3 см висина : 5. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти.5 см, со дијаметар : 2.7 cm, печатени Димензии : Должина 2., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. 100 ml : dropper : Вкупна Висина : 13. 20 ml : млазницата : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 2. 20 ml : завртка капи : Вкупна висина : 7.5 cm (висина вклучувајќи капак) Користи : парфем шишиња, масло шишиња, шишиња, и така натаму! [Процес] : 1800 степен на топлина позлатени [Test] : висок дебелина, еден метар пад не е лесно да се кршат. 20 ml : dropper : Вкупна висина : 9.2 см, со дијаметар : 4. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D. 50 ml : завртка капа : : Вкупно висина : 9. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.2 см, со дијаметар : 3. 30 ml : dropper : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 3.5 cm, печатени димензии : Должина 4.3 см висина : 3.3 см, со дијаметар : 2.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm.3 см висина : 3. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. 10 ml : со завртка капи : Вкупна висина : 6. [Спаси] : висока темна отпор, освен за етерични масла на подобро.7 cm, печатени Димензии : Должина 2.5 cm, печатени димензии : Должина 4.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm.4 см, со дијаметар : 3. 15 ml : завртка капи : Вкупна висина : 6.2 cm Висина : 6 cm.7 см [Висина] : 9. Очекуваат за вашето барање!
.2 см, со дијаметар : 2. 30 ml : завртка капи : Вкупна висина : 8. 50 ml : dropper : Вкупна Висина : 11. 100 ml : млазницата : Вкупна висина : 14 см, со дијаметар : 4. 15 ml : млазницата : Вкупна висина : 9. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.2 cm Висина : 6 cm.7 см, со дијаметар : 3.5 см, со дијаметар : 2. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4. ПРАШАЊА и одговори : П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Големина:
20ml
Број На Модел На:
Golden
Употреба:
Етерично Масло
Темјан алатка еден производ:
Друг / други

Со стоката дадена додека купуваат