• Новак
  • -5 %
100pcs висок степен на 30ml стаклено шише масло шишиња трговија на големо,луксузни празни златна 1 унца стаклено шише на етерични масла за продажба

100pcs висок степен на 30ml стаклено шише масло шишиња трговија на големо,луксузни празни златна 1 унца стаклено

DEN 4104.00
DEN 4320.00

Достапност
Достапно за нарачка

2 см, со дијаметар : 4.5 см, со дијаметар : 2. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. 30 ml : dropper : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 3.3 см висина : 5.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm.6 cm, печатени димензии : должина 3.4 cm (висина вклучувајќи капак) Користи : парфем шишиња, масло шишиња, шишиња, и така натаму! [Процес] : 1800 степен на топлина позлатени [Test] : висок дебелина, еден метар пад не е лесно да се кршат. Димензии : 100 ml : завртка капи : Вкупна висина : само 11,6 см, со дијаметар : 4. cosmoprof и лична нега индустрии. 10 ml : содржи млазницата : Вкупна висина : 8.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.3 см Висина : 4 cm. 100 ml : млазницата : Вкупна висина : 14 см, со дијаметар : 4. 20 ml : млазницата : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 2.2 см, со дијаметар : 3. 50 ml : dropper : Вкупна Висина : 11.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.3 см Висина : 4 cm.3 см висина : 3.8 см, со дијаметар : 3. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти.7 см, со дијаметар : 3. ПРАШАЊА и одговори : П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе.3 см висина : 3.7 cm, печатени Димензии : Должина 2.6 cm, печатени димензии : должина 3.7 cm, печатени димензии : должина 2.5 см, со дијаметар : 2. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. 50 ml : млазницата : Вкупна висина : 12 см, со дијаметар : 3. 20 ml : завртка капи : Вкупна висина : 7.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm.3 см, со дијаметар : 2. 15 ml : завртка капи : Вкупна висина : 6.7 cm, печатени Димензии : Должина 2. 10 ml : со завртка капи : Вкупна висина : 6.5 cm, печатени димензии : Должина 4.5 cm, печатени димензии : Должина 4. Очекуваат за вашето барање!
.2 см, со дијаметар : 2.7 cm, печатени димензии : должина 2. [Спаси] : висока темна отпор, освен за етерични масла на подобро.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm.7 cm, печатени Димензии : Должина 2.5 см, со дијаметар : 2. 15 ml : млазницата : Вкупна висина : 9.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.5 см, со дијаметар : 2.7 cm, печатени димензии : должина 2. 20 ml : dropper : Вкупна висина : 9. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. 50 ml : завртка капа : : Вкупно висина : 9.6 cm, печатени димензии : должина 3. 100 ml : dropper : Вкупна Висина : 13. 10 ml : содржи dropper : Вкупна висина : 8 см, со дијаметар : 2. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.3 см висина : 3., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express.3 см висина : 5.3 cm [Висина] : 8. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Големина:
30ml
Број На Модел На:
Golden
Употреба:
Етерично Масло
Темјан алатка еден производ:
Друг / други

Со стоката дадена додека купуваат