• Новак
Алатки за стоматолог стоматолошка опрема и инструменти за заби белење на забите усна кука Круг caliper совети Бесплатен превозот

Алатки за стоматолог стоматолошка опрема и инструменти за заби белење на забите усна кука Круг caliper совети

DEN 1247.04

Достапност
Достапно за нарачка


Промоција БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во светот! Manka се Грижи само обезбеди висок квалитет на prodcuts. Висок Квалитет, од Нерѓосувачки челик, ние сме производител на сите видови на Хируршки Инструменти со високо развиени вештини & стручен труд се во можност да се направи на сите видови на Хируршки, Стоматолошки и други инструменти со најдобра изведба. Компанијата Информации
Развој на иновативни решенија за заштита на животот и унапредување на здравјето
Испорака на иновативни решенија
Природен Поглед за Животот

Спецификацијата

Тип На Објект:
Toiletry Колекции
Големина:
Manka Care
Количина:
3
Број На Модел На:
Manka Нега
Материјал:
Manka Нега
НЕТО-WT.:
Manka Нега

Со стоката дадена додека купуваат