• Новак
трговија на големо 200pcs/многу 14ml (22*60*14mm) Дијаметар 22 mm транспарентна пластика покрие стаклено шише ,кои сакаат шише

трговија на големо 200pcs/многу 14ml (22*60*14mm) Дијаметар 22 mm транспарентна пластика покрие стаклено шише

DEN 3862.08

Достапност
Достапно за нарачка


бесплатен превозот 200pcs/многу 14ml (22*60*14mm) Дијаметар 22 mm транспарентна пластика покрие стаклено шише ,кои сакаат шише
Опис На Производот :
Бебе Големина : Шише дијаметар : 2.2 cm
Шише висина : 3 cm
Шише капацитет : 5 ml
забелешка
1.Ако изберете Кина Пост Воздух Mail, секој пакет до 2kg, кога ќе го купите повеќе од 2kg, ние ќе ви ја испратиме во серии
2. ако ви требаат повеќе,молам контактирајте ме,јас ќе ви даде повеќе преференцијални цени
Испорака :
1. Ние ќе ја испрати на парцели во рок од 3 дена по купувачот 's плаќање е потврдена од страна Aliexpress.
2. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.
3. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем .
Гаранција :
1. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.
3. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Тие мора да бидат под resalable состојба. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
Повратни информации :
1. Ако ви се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас.
2. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
3. Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
rs06-06
Материјал:
Стакло
Индустриска Употреба:
Кои Сакаат Шише
боја:
Види Слика
Употреба:
Кои сакаат Шише Масло Шишиња Прекрасни итн
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат