• Новак
30 грама 50 грама на високо-крај козметика тегли, крем шише крем маска за издавање тегла трговија на големо , 30g 50g пластични тегла контејнери

30 грама 50 грама на високо-крај козметика тегли, крем шише крем маска за издавање тегла трговија на големо

DEN 3060.00

Достапност
Достапно за нарачка


Ве молиме кажете ни за вашата потреба боја и капацитет.
30 g Крем шише дијаметар 45 MM * Висок 39 MM Тежина : околу 20 грама на високо-одделение двојно-Материјал : храна одделение PP материјал капацитет од околу 30 ML
50 g Крем шише со дијаметар од 58 MM * Висок 46 MM Тежина : околу 30 грама на високо-одделение двојно-Материјал : храна одделение PP материјал капацитет од околу 50МЛ
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ од страна на Онлајн Продавница & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
Г. Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања areunique и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.
F. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ?
A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.
П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?
A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. cosmoprof и лична нега индустрии.
Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
30g 50G
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Боја Класификација:
30 30 g g бело сребро страна од шише капаче бела тело во прав шише
Убавината алатки Категорија:
Обраснат убавина шминка апарати
Убавината алатки Категорија:
Под-бокс
Убавината Алатки сорти:
Друг / други
Шминка / убавина алатка еден производ:
Друг / други
Спецификации Тип:
Нормално спецификации

Со стоката дадена додека купуваат