• Новак
ZA213 јасно 50мл airless пумпа пакување за козметика , пластични круг 50МЛ пумпа шише за козметички

ZA213 јасно 50мл airless пумпа пакување за козметика , пластични круг 50МЛ пумпа шише за козметички

DEN 2230.08

Достапност
Достапно за нарачка


ZA213 јасно 50мл airless пумпа пакување за козметика , pp шише 50 ml со пумпа , пластични круг 50МЛ пумпа шише за козметички
A. Објект 's Опис :
Предмет Бр. : ZA213-50мл
Материјал : ПП
Капацитет : 50мл Тежина : 52g Големина : (Кол.x Височина)33mm x 145mm
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот :
Обично ние брод на товар од DHL, TNT, EMS, FEDEX, итн., и покажа на превозна цена е околу трошоците, не се точни. Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564 . Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
D. За Нас :
Ние сме специјализирани во производството се Тркалаат на Шише, Крем Тегла, Лосион Шише & Airless пумпа Шише итн. Козметички Пакување. За нашите повеќе детали, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене.
Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
ZA213
Материјал:
Пластични
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Капацитет:
15ml 30ml и 50мл

Со стоката дадена додека купуваат