• Новак
на високо-одделение Сребро 20ml етерично масло шише парфем, 20 ml Празни етерични масла шишиња трговија на големо, етерични масла стаклени шишиња

на високо-одделение Сребро 20ml етерично масло шише парфем, 20 ml Празни етерични масла шишиња трговија на

DEN 3838.56

Достапност
Достапно за нарачка

3 см висина : 5.5 cm (висина вклучувајќи капак) Користи : парфем шишиња, масло шишиња, шишиња, и така натаму! [Процес] : 1800 степен на топлина silvering [Test] : висок дебелина, еден метар пад не е лесно да се кршат.5 см, со дијаметар : 2.3 см висина : 3.7 cm, печатени димензии : должина 2.3 см Висина : 4 cm.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе.5 cm, печатени димензии : Должина 4.7 см [Висина] : 7. 50 ml : завртка капа : : Вкупно висина : 9.4 см, со дијаметар : 3.7 cm, печатени димензии : должина 2. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. 10 ml : содржи dropper : Вкупна висина : 8 см, со дијаметар : 2. 20 ml : завртка капи : Вкупна висина : 7.3 см, со дијаметар : 2.6 cm, печатени димензии : должина 3.2 см, со дијаметар : 2.3 см висина : 3.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.[Материјал] : стакло + сребро позлатен Боја : Сребро [Капацитет] : 20ml [Дијаметар] : 2.3 см Висина : 4 cm. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби.7 cm, печатени Димензии : Должина 2. 50 ml : млазницата : Вкупна висина : 12 см, со дијаметар : 3. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. 30 ml : завртка капи : Вкупна висина : 8.5 см, со дијаметар : 2.6 cm, печатени димензии : должина 3. 10 ml : содржи млазницата : Вкупна висина : 8. 15 ml : завртка капи : Вкупна висина : 6. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express.6 cm, печатени димензии : должина 3. 100 ml : dropper : Вкупна Висина : 13.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm.2 см, со дијаметар : 3. 30 ml : млазницата : Вкупна висина : 10.7 cm, печатени Димензии : Должина 2. Очекуваат за вашето барање!. 20 ml : млазницата : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 2. 30 ml : dropper : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 3.2 cm Висина : 6 cm.3 см Висина : 4 cm. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн.5 cm, печатени димензии : Должина 4.2 cm Висина : 6 cm. 10 ml : со завртка капи : Вкупна висина : 6. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D.7 cm, печатени димензии : должина 2.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm.5 см, со дијаметар : 2. 15 ml : dropper : Вкупна висина : 8. 100 ml : млазницата : Вкупна висина : 14 см, со дијаметар : 4. 20 ml : dropper : Вкупна висина : 9. cosmoprof и лична нега индустрии.3 см висина : 5. 50 ml : dropper : Вкупна Висина : 11. [Спаси] : висока темна отпор, освен за етерични масла на подобро.7 см, со дијаметар : 2.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.7 см, со дијаметар : 3.7 cm, печатени Димензии : Должина 2. ПРАШАЊА и одговори : П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
Сребро.
Материјал:
Стакло
Употреба:
Етерично Масло
Темјан алатка еден производ:
Друг / други

Со стоката дадена додека купуваат