• Новак
Капацитет 4ml (12*60mm) 100pcs/многу стаклена цевка кои Сакаат шише плута стаклено шише,стаклена тегла,мини стаклени шишиња со corks

Капацитет 4ml (12*60mm) 100pcs/многу стаклена цевка кои Сакаат шише плута стаклено шише,стаклена тегла,мини

DEN 1160.16

Достапност
Достапно за нарачка


4ml Стакло кои Сакаат Шишиња, Стаклени Шишиња,Плута Масло Јасно Pyrex Шишенцето кои Сакаат,чување шишиња ,стаклени тегли стаклени ампули
Опис На Производот :
забелешка
1.Ако изберете Кина Пост Воздух Mail, секој пакет до 2kg, кога ќе го купите повеќе од 2kg, ние ќе ви ја испратиме во серии
2. ако ви требаат повеќе,молам контактирајте ме,јас ќе ви даде повеќе преференцијални цени
Испорака :
1. Ние ќе ја испрати на парцели во рок од 3 дена по купувачот 's плаќање е потврдена од страна Aliexpress.
2. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.
3. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем .
Гаранција :
1. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.
3. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Тие мора да бидат под resalable состојба. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
Повратни информации :
1. Ако ви се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас.
2. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
3. Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
G106
Материјал:
Стакло
Индустриска Употреба:
Кои Сакаат Шише
боја:
Види Слика
Употреба:
Кои сакаат Шише Масло Шишиња Прекрасни итн
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат