• Новак
трговија на големо со висок квалитет 20ml мат спреј фина магла стаклени шишиња трговија на големо 4 боја премиум парфем шишиња стаклена тегла

трговија на големо со висок квалитет 20ml мат спреј фина магла стаклени шишиња трговија на големо 4 боја премиум

DEN 4984.32

Достапност
Достапно за нарачка


[додатоци] : масло шише + млазницата
[материјал] : стакло / површина
[шише боја] : Зелено / Сино / Brown / транспарентен
[Млазницата боја] : Златна/ Сребрена/ Црна
[капацитет] : 20ml
[цел] : парфем шишиња, масло шишиња, шишиња медицина
[обработка процес] : matte
[test] : дебелината е поголем, еден метар не е лесно да се срушат.
[спаси] : тоа е многу висока, зачувувањето на етерични масла, како што се добри.
Шише квалитетот е многу добар, тоа е исто така многу висока-крај, погоден за high-end производи, групи на производи, професионални производи
Ве молиме да ми кажете боја ви треба кога ќе го купите.ви благодариме
А. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.Б. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.В. Боја на Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!D. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.E. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што е вашиот производ и техника ?A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. cosmoprof и лична нега индустрии.Очекуваат за вашето барање!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Употреба:
Парфем

Со стоката дадена додека купуваат